TAJB225K035SNJ
MFR.Part #
TAJB225K035SNJ
JLCPCB Part #
C5975620
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4.2Ω 800nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS