TAJB224K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB224K050HNJ
JLCPCB Part #
C7395812
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 220nF 500nA 50V ±10% 1210 Tantalum Capacitors