TAJB224K050RNJ
MFR.Part #
TAJB224K050RNJ
JLCPCB Part #
C1958483
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 220nF 50V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS