TAJB224K050SNJ
MFR.Part #
TAJB224K050SNJ
JLCPCB Part #
C5954571
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 220nF 500nA 50V ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS