CWR11HC475JB\TR
MFR.Part #
CWR11HC475JB\TR
JLCPCB Part #
C6151464
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±5% 1210 Tantalum Capacitors