TACU335M006XTA
MFR.Part #
TACU335M006XTA
JLCPCB Part #
C6546615
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 5Ω@100kHz 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS