595D225X9010T2T
MFR.Part #
595D225X9010T2T
JLCPCB Part #
C1960656
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 8.6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS