TACL685K010RTA
MFR.Part #
TACL685K010RTA
JLCPCB Part #
C7061966
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS