TACL685K010ATA
MFR.Part #
TACL685K010ATA
JLCPCB Part #
C5954503
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 7.5Ω@100kHz ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS