TLCJ226M002RTA
MFR.Part #
TLCJ226M002RTA
JLCPCB Part #
C6284981
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 22uF 2V 7.5Ω ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS