TACL685M010RTA
MFR.Part #
TACL685M010RTA
JLCPCB Part #
C6278149
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS