TACK684M010QTA
MFR.Part #
TACK684M010QTA
JLCPCB Part #
C7115927
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 10V 15Ω@100kHz 680nF ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS