TACK474M010QTA
MFR.Part #
TACK474M010QTA
JLCPCB Part #
C5975513
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 10V 15Ω@100kHz 470nF ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS