298D225X06R3K2T
MFR.Part #
298D225X06R3K2T
JLCPCB Part #
C1960698
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20Ω 6.3V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS