RPF1012470M080K
MFR.Part #
RPF1012470M080K
Description
-55℃~+105℃ 1.6A@100kHz 10mm 13mm 38mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 80V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS