TBJE106K050CRLZ0H00
MFR.Part #
TBJE106K050CRLZ0H00
JLCPCB Part #
C7399797
Description
-55℃~+125℃ 10uF 500mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors