A798V477M002APE003
MFR.Part #
A798V477M002APE003
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 11.69A@100kHz 2.1mm 2V 3mΩ 470uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS