TBJB226K016CBSC0823
MFR.Part #
TBJB226K016CBSC0823
JLCPCB Part #
C6551865
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.3Ω 22uF 3.52uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors