RPF0809102M006K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF0809102M006K
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 13mΩ 3.5mm 4.3A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS