RPA1010681M016K
MFR.Part #
RPA1010681M016K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11.5mm 15mΩ 16V 5.1A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 680uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS