RPF0608331M010K
MFR.Part #
RPF0608331M010K
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 2.9A@100kHz 22mΩ 330uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS