RPF0608331M006K
MFR.Part #
RPF0608331M006K
Description
-55℃~+105℃ 16mΩ 2.5mm 3.6A@100kHz 330uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS