RPA1012101M050K
MFR.Part #
RPA1012101M050K
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 13.5mm 2.55A@100kHz 28mΩ 5000hrs@105℃ 50V 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS