RPF0608471M010K
MFR.Part #
RPF0608471M010K
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 22mΩ 3.1A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS