RPA1010101M050K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPA1010101M050K
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 11.5mm 2.35A@100kHz 32mΩ 5000hrs@105℃ 50V 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS