RPA1010102M010K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPA1010102M010K
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 11.5mm 15mΩ 4.8A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS