RHA1009560M050K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RHA1009560M050K
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 11mm 2.3A@100kHz 25mΩ 50V 56uF 5mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS