RHD1010560M063K
MFR.Part #
RHD1010560M063K
Description
-55℃~+125℃ 1.2A@100kHz 10mm 11mm 4000hrs@125℃ 40mΩ 56uF 5mm 63V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS