TBJD336K035LBSC0023
MFR.Part #
TBJD336K035LBSC0023
JLCPCB Part #
C5980722
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors