LMXN1915M102CTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMXN1915M102CTAS
JLCPCB Part #
C2042640
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.8Ω 1mH 3A ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS