PCI60-151M-RC
MFR.Part #
PCI60-151M-RC
JLCPCB Part #
C7024424
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.5A 150uH 2.6A 250mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS