LMLP04A4M100CTAS
MFR.Part #
LMLP04A4M100CTAS
JLCPCB Part #
C17292227
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 240mΩ 740mA 770mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS