F1206A1R50FWTR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F1206A1R50FWTR
JLCPCB Part #
C1972881
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 32V 50A 1206 Disposable fuses