LMLP04B4M100CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4M100CTAS
JLCPCB Part #
C17495221
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 10uH 180mΩ 840mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS