LMLP0404M100CTAS
MFR.Part #
LMLP0404M100CTAS
JLCPCB Part #
C17633958
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 380mΩ 560mA 600mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS