LMLP03B3N4R7CTAR
MFR.Part #
LMLP03B3N4R7CTAR
JLCPCB Part #
C17445044
Package
1212
Description
1.02A 1.04A 120mΩ 4.7uH ±30% 1212 Power Inductors ROHS