LMLP0303N4R7CTAR
MFR.Part #
LMLP0303N4R7CTAR
JLCPCB Part #
C17231987
Package
1212
Description
190mΩ 4.7uH 750mA 780mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS