LMLP03B3N6R8CTAR
MFR.Part #
LMLP03B3N6R8CTAR
JLCPCB Part #
C17328597
Package
1212
Description
160mΩ 6.8uH 870mA 880mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS