F981A226MSAAS1
MFR.Part #
F981A226MSAAS1
JLCPCB Part #
C6196764
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 4.5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS