TWCB127K050CCYZ0000
MFR.Part #
TWCB127K050CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651716
Description
-55℃~+200℃ 120uF 2.49Ω 50V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS