TPCR105M025R3000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPCR105M025R3000
JLCPCB Part #
C1961777
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 3Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS