TAJP156K006TNJV
MFR.Part #
TAJP156K006TNJV
JLCPCB Part #
C5975760
Description
-55℃~+125℃ 15uF 3.5Ω 6.3V 900nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS