F971C476MCCHT3
MFR.Part #
F971C476MCCHT3
JLCPCB Part #
C1957257
Package
2312
Description
-55℃~+135℃ 1.1Ω 16V 47uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS