F971A476MCCHT3
MFR.Part #
F971A476MCCHT3
JLCPCB Part #
C6245805
Package
2312
Description
-55℃~+135℃ 10V 47uF 900mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS