TPSC685K025H0600
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSC685K025H0600
JLCPCB Part #
C5987003
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.7uA 25V 6.8uF 600mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors