F971A106MAAHT3
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971A106MAAHT3
JLCPCB Part #
C6554741
Package
1206
Description
-55℃~+135℃ 10V 10uF 3Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS