TAJE107M025SNJ
MFR.Part #
TAJE107M025SNJ
JLCPCB Part #
C6329020
Description
-55℃~+125℃ 100uF 25V 300mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS