TAJE687M010RNJV
MFR.Part #
TAJE687M010RNJV
JLCPCB Part #
C7118545
Description
-55℃~+125℃ 10V 400mΩ 680uF 68uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS