TBJD475K035CRSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD475K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C7120436
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1.65uA 35V 4.7uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors