F951E475KAAAQ2
MFR.Part #
F951E475KAAAQ2
JLCPCB Part #
C6554737
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 2Ω 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS